bebealis(non-registered)
Göz altı morlukları ve torbalanmalara yardımcı olması için aslında kafeinli çay poşetlerini göz altınızda kullanabilirsiniz. Bunun için;

İki çay poşetini 3 ila 5 dakika demleyin.
tech(non-registered)
Alerjik semptomları azaltın. Mümkün olduğunca alerjenlerden kaçının. Saç boyaları, sabunlar, kozmetikler veya diğer alerjenler nedeniyle göz altı reaksiyonları geliştirirseniz, önleme stratejileri hakkında doktorunuzla konuşun.
industrial packaging(non-registered)
Bu, uyurken gözlerinizin etrafında sıvı birikmesini önlemeye yardımcı olur. Alt göz kapaklarınızdaki sıvı tutulmasından kaynaklanan koyu halkalar genellikle ayağa kalktığınızda kaybolur.
gaming(non-registered)
Başınızı hafifçe kaldırarak uyuyun. Fazladan bir yastık eklemek veya yatağınızın başını desteklemek yardımcı olabilir. Ya da yatağın tüm başını birkaç santim yükseltin.
natural(non-registered)
Sigara içmeyin. Sigara göz altı torbaları sorununu daha da kötüleştirebilir.

Yeterli uyku almak. Çoğu yetişkin için yedi ila dokuz saat iyi bir uyku süresidir.
opinion(non-registered)
Yatmadan önce sıvıları azaltın ve diyetinizdeki tuzu azaltın. Bu, göz altı torbalarına neden olabilecek sıvı tutulmasını azaltacaktır.
oldsmoke(non-registered)
Serin bir kompres kullanın. Temiz bir bezi soğuk suyla ıslatın. Otururken nemli bezi hafif baskı uygulayarak birkaç dakika göz altı ve çevresine uygulayın
camarillo-plumbers.(non-registered)
Aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli faktörler bu etkiye neden olur veya daha da kötüleşir:

Özellikle uyandıktan sonra veya tuzlu bir yemekten sonra sıvı tutulması
camarillocarpetcleaningpro(non-registered)
Ayrıca, gözlerinizin altındaki boşlukta sıvı birikebilir ve bu da göz altı bölgesinin şişmiş veya şişmiş görünmesine neden olabilir.
qualityplumbing24hours(non-registered)
Yaşlandıkça, göz kapaklarınızı destekleyen doku yapıları ve kaslar zayıflar. Cilt sarkmaya başlayabilir ve normalde göz çevresi (yörünge) ile sınırlı olan yağ, gözlerinizin altındaki bölgeye geçebilir.
The guestbook is empty.
Loading...